Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Атб.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Атб) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Супермаркети

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Супермаркети в місті ваше місто

Атб, усі пропозиції у вас під рукою

АТБ-маркет - національна мережа магазинів-дискаунтерів. Широкий асортимент товарів у магазинах АТБ об'єднується з оптовими цінами, що робить їх дуже привабливими для покупців.

Про національну мережу "АТБ-маркет"

Історія АТБ-маркет розпочинається у далекому 1993 році. Тоді магазини фірми "Агротехбізнес" поклали початок національній мережі магазинів-дискаунтерів. Головна мета якої - забезпечувати своїх клієнтів товарами високої якості за доступними цінами. І цю мету втілюють зараз в усіх магазинах АТБ.

У 200 році національна мережа АТБ швидше за інші торгові мережі запровадила нову систему обслуговування клієнтів у форматі "дискаунтер". Зручне розташування магазинів АТБ та привабливі ціни дозволили мережі активно розвиватися та вивели її на національний рівень. За 25 років свого існування мережа АТБ завоювала визнання на всій території України та здобула статус найбільшої національної мережі роздрібних магазинів.

На сьогодні, мережа АТБ налічує понад 900 магазинів, які розміщені в 237 населених пунктах на території 22 областей України. Та це тільки початок розвитку. Компанія АТБ постійно розробляє нові маркетингові дослідження та активності, які допомагають вивчити потреби клієнтів АТБ. Результати цих досліджень впроваджуються до життя у вигляді акційних пропозицій та спеціальних знижок, з якими ви можете ознайомитись на нашому порталі.

Асортимент АТБ налічує близько 4000 товарів, 800 з яких власні торгові марки АТБ. Власним торговим маркам АТБ приділяє додаткову увагу. Перед тим, як презентувати для покупців новий продукт, співробітники компанії АТБ ретельно перевіряють його на відповідність до рівня якості товарів, який обумовлений законодавством України.

Внаслідок того, що магазини та склади АТБ знаходяться на всій території України, компанії вдалося зменшити витрати на логістику до мінімального рівня, а якість продукції нічим не поступається іншим торговим мережам. В магазинах АТБ виз легкістю знайдете товари щоденного вжитку та смачні делікатеси, які працівники мережі АТБ підготували для вас.    

За статистичними даними компанії АТБ, у магазинах мережі АТБ кожну добу здійснюють покупки понад 3 млн українців. Забезпечують роботу мережі АТБ 40 тис. робітників. 

На нашому сайті Tiendeo ви завжди можете слідкувати за змінами в акційних пропозиціях та знижках від АТБ!

 

Мобільний додаток АТБ-маркет

Компанія АТБ-маркет постійно піклується про своїх клієнтів не тільки у стінах своїх магазинів, а й за межами них. Спеціально для того, щоб у клієнтів АТБ завжди був доступ до найновішої інформації про товари АТБ, акції та знижки, фахівці компанії розробили мобільний додаток. Не важливо користуєтесь ви iOS чи Android. Мобільний додаток АТБ можна завантажити для обох цих систем.

Функціонал додатку постійно оновлюється. В ньому ви можете накопичувати бонуси від АТБ, слідкувати за асортиментом магазинів онлайн, створювати перелік покупок у магазині та бачити найближчі до вас магазини АТБ.

Про реєстрацію та умови використання мобільного додатку АТБ ви можете дізнатись на офіційному сайті компанії.   

Супермаркети: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення